Bez kategorii

Nadruki na płytach z betonu

Beton architektoniczny jest coraz chętniej wykorzystywany w mieszkaniach, a także domach jednorodzinnych. Inwestorzy doceniają jego surowe, ponadczasowe piękno. Ten surowiec dobrze prezentuje się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Pozwala na stworzenie zupełnie wyjątkowych i niepowtarzalnych aranżacji, które wyróżniają się oryginalnością. Każde zastosowanie może być bowiem inne, a w tym zakresie ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Nadruk na płycie betonowej (płyta szara jasna porowatość średnia)

Nadruki na betonie architektonicznym  to sposób na oryginalną aranżację każdego wnętrza. Możemy stworzyć dla Ciebie kolorowy albo czarno-biały wzór na płycie betonowej, który stanie się dekoracją ściany w Twoim salonie, korytarzu, pokoju dziecięcym czy sypialni. Nadruk możesz wybrać indywidualnie, według własnych preferencji. Może to być ulubiona filmowa postać, bohater z bajki, krajobraz czy zabytek z dowolnego miejsca na świecie. Jego wielkość czy nasycenie barw również może być dobrane według Twoich indywidualnych oczekiwań. Całość będzie się doskonale komponować z każdym wnętrzem, w którym znajdują się płyty betonowe na ścianie.

Profesjonalny nadruk na płytach z betonu to gwarancja, że projekt zostanie zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów, przy użyciu nowoczesnych technologii i ponad czasowych materiałów. Naszym klientom oferujemy beton wysokiej jakości, który wyróżnia się doskonałym designem, ale także solidnym wykonaniem oraz odpornością na uszkodzenia. Jesteśmy pewni że wykonane przez nas nadruki na płytach z betonu będą maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Masz pomysł na druk – zrealizuj go z nami… 🙂

Pokaż nam swój projekt a my zajmiemy się resztą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *