SBA Design | Płyta architektoniczna - Producent betonu architektonicznego

BIOKOMINKI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

 

Biokominek z betonu architektonicznego to oryginalna dekoracja, która sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. Możesz go postawić w dowolnym miejscu, a szczególnie dobrze będzie się prezentował w salonie. Jest to efektowne rozwiązanie, które w szczególności docenią osoby ceniące oryginalność i wyjątkowy design. Paliwem w biokominku jest biopaliwo zrobione na bazie alkoholu etylowego. Podczas spalania nie emituje zapachu dymu, z kolei po wypaleniu nie zostawia po sobie popiołu. Jest to zatem nie tylko bardzo ekologiczne rozwiązanie, ale także funkcjonalne. Biokominek możesz z powodzeniem umiejscowić w każdym wnętrzu, ale również na zewnątrz, np. na tarasie czy na balkonie. Można go również zestawić z betonowymi świecznikami.

Zegar z betonu architektonicznego

Zegar z betonu architektonicznego może mieć dowolny kształt i wielkość. Wykonujemy eleganckie betonowe zegary, które wyróżniają się piękną, surową formą, mogą być zarówno gładkie, jak i porowate. Co ważne ten unikalny gadżet jest także bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, jest to zatem zakup na bardzo długi czas. W naszej ofercie są dostępne warianty z cyframi rzymskimi oraz arabskimi. Jest to także ciekawy, oryginalny pomysł na prezent, np. z okazji ślubu, przeprowadzki czy urodzin. 

BIOKOMINEK

Biokominek to rodzaj kominka, w którym tradycyjne paliwo, czyli drewno bądź brykiet, zastąpiono biopaliwem w postaci płynnej lub żelowej.

SBA - Studio Betonu Architektonicznego, Beton Architektoniczny