Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Donice z betonu

Donice z betonu

DONICE Z BETONU

Donice z betonu architektonicznego  pojawiają się coraz częściej w polskich ogrodach oraz domach. Wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością ponieważ produkowane są z doskonałej mieszanki betonowej. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach zieleni.

NOWOCZESNE I STYLOWE DONICE BETONOWE

Donice ogrodowe betonowe można spotkać również w przestrzeni miejskiej. Jest to wybór dość oczywisty przez wzgląd na funkcjonalność tego typu rozwiązań. Produkty betonowe dostępne w naszej ofercie są odlewane z mieszanki betonowej najwyższej jakości, która gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość oraz solidne wykonanie.

Betonowe Donice to akcent dekoracyjny, który doskonale prezentuje się w przydomowym ogrodzie i na tarasie, w miejskich skwerach i przy ulicy czy w centrach handlowych albo ogródkach restauracyjnych. Wewnątrz można posadzić różnorodne rośliny. Mogą to być kolorowe kwiaty sezonowe, ale również modne i minimalistyczne iglaki, na przykład tuje, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności.

DONICE BETONOWE WEWNĘTRZNE ORAZ ZEWNĘTRZNE

Nasze donice mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz kształtach. Możesz kupić je okrągłe, prostokątne i kwadratowe czy trapezowe. Różnią się między sobą również wysokością, a także szerokością, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiedni wariant dla siebie. Każda betonowa donica jest inna, posiada różnorodne detale, które wyróżniają ją na tle pozostałych. Faktura, wzór i kolory są nowoczesne i eleganckie.

Donice z betonu są wytrzymałe i dzięki impregnacji odporne na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu gwarantują trwałość na lata.

Ze względu na ciężar i trwałość betonu donice nie są narażone na kradzieże czy zniszczenie.

Głównie produkujemy donice klejone z płyt betonowych co daje możliwość zrobienia ich pod konkretny wymiar . Dostępna jest opcja donic z dnem lub bez dna.

Grubość ścianki donicy betonowej zależy od jej wielkości.

Na życzenie klienta wykonujemy ocieplenie donic płytami styroduru na ścianach i dnie donicy. Dzięki temu donica betonowa jest mrozoodporna , a roślina w niej posadzona jest zabezpieczona i nie ulega przemarzaniu w okresie zimowym.

Na indywidualne zamówienie zaoferować możemy wiele różnych rozmiarów, zarówno standardowych jak i niestandardowych.

Dodatkowo produkujemy również donice betonowe wylewane z formy tzw. Monolity w różnych rozmiarach i grubościach.

Dostępne kolory donic betonowych ; bielony, szary jasny , szary ciemny, antracyt

Facebook