Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Sbadesign

Bez kategorii Nadruki na płytach z betonu

Beton architektoniczny jest coraz chętniej wykorzystywany w mieszkaniach, a także domach jednorodzinnych. Inwestorzy doceniają jego surowe, ponadczasowe piękno. Ten surowiec dobrze prezentuje się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Pozwala na stworzenie zupełnie wyjątkowych i niepowtarzalnych aranżacji, które wyróżniają się oryginalnością. Każde zastosowanie może być bowiem inne, a w tym zakresie ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Nadruk na płycie betonowej (płyta szara jasna porowatość średnia)

Nadruki na betonie architektonicznym  to sposób na oryginalną aranżację każdego wnętrza. Możemy stworzyć dla Ciebie kolorowy albo czarno-biały wzór na płycie betonowej, który stanie się dekoracją ściany w Twoim salonie, korytarzu, pokoju dziecięcym czy sypialni. Nadruk możesz wybrać indywidualnie, według własnych preferencji. Może to być ulubiona filmowa postać, bohater z bajki, krajobraz czy zabytek z dowolnego miejsca na świecie. Jego wielkość czy nasycenie barw również może być dobrane według Twoich indywidualnych oczekiwań. Całość będzie się doskonale komponować z każdym wnętrzem, w którym znajdują się płyty betonowe na ścianie.

Profesjonalny nadruk na płytach z betonu to gwarancja, że projekt zostanie zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów, przy użyciu nowoczesnych technologii i ponad czasowych materiałów. Naszym klientom oferujemy beton wysokiej jakości, który wyróżnia się doskonałym designem, ale także solidnym wykonaniem oraz odpornością na uszkodzenia. Jesteśmy http://www.replikizegark.pl pewni że wykonane przez nas nadruki na płytach z betonu będą maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Masz pomysł na druk – zrealizuj go z nami… 🙂

Pokaż nam swój projekt a my zajmiemy się resztą

 
Facebook