Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Ogrodzenia z betonu architektonicznego

Ogrodzenia z betonu architektonicznego

OGRODZENIA Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Ogrodzenia z betonu to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku domów jednorodzinnych, ale również miejsc publicznych, takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

Produkujemy estetyczne ogrodzenia z betonu najwyższej jakości, dzięki czemu wyróżniają się one solidnym wykonaniem i trwałością.

Betonowe ogrodzenia są zatem nie tylko designerskim rozwiązaniem, ale również bardzo funkcjonalnym.

Nasze ogrodzenia z betonu architektonicznego chronią przed wiatrem, a także wzrokiem niepożądanych osób. Dużym atutem naszej oferty jest szeroki wybór różnorodnych wzorów, które są eleganckie i ponadczasowe. Konstrukcje są odporne na uszkodzenia, ponieważ beton jest niezwykle wytrzymałym materiałem. Naszym klientom oferujemy dostęp do standardowych wymiarów przęseł, ale również możemy stworzyć je pod indywidualne zamówienie.

DEKORACYJNE PŁYTY NA OGRODZENIE

Płyty betonowe na ogrodzenia poprzez odpowiednią impregnację są odporne na warunki atmosferyczne , typowe dla klimatu umiarkowanego.

Płyty betonowe impregnujemy bezbarwnym impregnatem hydrofobowym. Impregnacja zapobiega powstawaniu wilgotnych plam na elewacji, przewilgocenia murów, wykwitów soli i wapnia, wyłomów spowodowanych niszczącym działaniem mrozu, rozwoju mchów. Impregnat jest bezbarwny, chroni beton architektoniczny przed utratą kolorów, szybko daje efekt perlenia się wody.

Płyty betonowe można impregnować innymi dostępnymi na rynku środkami do ochrony betonu czy kamienia naturalnego. Przed impregnacją należy przeprowadzić próbę, gdyż każdy środek może wpływać na beton i powodować zmianę jego barwy.

Fasady ogrodzeń wyłożone betonem architektonicznym długo zachowują estetyczny wygląd i pozostają niezmienne przez wiele lat.

Dekoracyjne płyty na ogrodzenia produkujemy w formatach standardowych takich jak; 140 x 70 , 120 x 60 , 100 x 50 , 60x 60 w grubości 2cm lub 1,2cm.

Wykonujemy również beton architektoniczny pod indywidualne wymiary klienta.

Beton architektoniczny dostępny jest w czterech podstawowych kolorach; bielony, szary jasny , szary ciemny, antracyt .

BETONOWE OGRODZENIA

Betonowe ogrodzenia gwarantują maksimum bezpieczeństwa, ale również prywatności. Jest to zatem dobre rozwiązanie w przypadku osiedli, na których występuje skupisko domów jednorodzinnych, ale również nasze ogrodzenia z betonu przypadną do gustu osobom, które mieszkają na uboczu i zależy im na właściwej ochronie. Kolejnym atutem naszych betonowych ogrodzeń jest ich szybki montaż. Decydując się na zakup u nas, możesz spodziewać się korzystnej ceny i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Facebook