Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Sbadesign

Bez kategorii Oryginalne donice betonowe – czyli projektowanie na życzenie
Donice z betonu

Ogród to dla wielu osób miejsce odpoczynku i wyciszenia. Chcemy, żeby każdy jego skrawek był zadbany, miał swój niepowtarzalny charakter i zachwycał naszych gości. Aby rzeczywiście tak było, ważne jest zadbanie o każdy detal. Jednym z elementów, które warto wziąć pod uwagę są donice mieszczące mniejsze i większe rośliny. Jeśli chcesz, żeby Twój ogród nabrał oryginalnego wyrazu, wybierze betonowe propozycje, które sprawiają, że przestrzeń wokół staje się nowoczesna i piękna. Jakie są zalety takiego rozwiązania? I jak dobrać elementy, które będą dopasowane do naszych potrzeb? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Donice betonowe – dlaczego tak popularne?

Donice betonowe to ciekawa propozycja, która coraz częściej gości także w polskich ogrodach. Wyróżnia je przede wszystkim oryginalny design sprawiający, że zwykłe osłony stają się elementem ozdobnym, decydującym o charakterze całej przestrzeni. Co ważne, beton jest materiałem wysokiej jakości, odpornym na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak mróz, czy wysoka temperatura. To sprawia, że wykonane na jego bazie donice mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

donice beton architektoniczny

Ciężkie, industrialne propozycje stanowią doskonałe przełamanie dla delikatnych, roślinnych kompozycji, które zachwycają nas swoją zwiewnością. Stanowią też doskonały kontrast i podkreślenie zielonych listków i czarujących kwiatów, które tak kochamy. Warto jednak pamiętać, by wybierać jedynie rozwiązania wysokiej jakości, takie jak propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym. Tworzone przez nas donice są wynikiem użycia najwyższej jakości mieszanki betonowej, która zapewnia produktom trwałość i doskonały wygląd.  

Forma dopasowana do potrzeb

Tworzone przez nas betonowe donice to produkty projektowane zgodnie z życzeniem klienta. Wszystkie modele są dostępne w różnych rozmiarach (wysokość, szerokość), a także kształtach. Modyfikacji ulega także faktura, wzór, czy kolory, które możemy dopasować naszych preferencji.  

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • donice okrągłe,
  • donice prostokątne i kwadratowe,
  • donice trapezowe
  • duże donice wykonywane pod wymiar klienta.

Gdzie warto wykorzystać?

Jak już wspomnieliśmy, dzięki swojej specyfice, donice betonowe sprawdzają repliki zegarków się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Doskonale prezentują się w mieszkaniu i w domu, a także na tarasie, patio, czy bezpośrednio w ogrodzie. Są świetnym uzupełnieniem zarówno ogrodów naturalnych, jak i ogrodów w stylu francuskim. Można je wykorzystać również jako element wyciszający, który sprawia, że wybrany przez nas zakątek jest atrakcyjny i subtelnie oddzielony od reszty przestrzeni. Jednak to nie koniec. Donice betonowe mogą być stosowane także w parkach, na skwerach, czy w ogródkach restauracyjnych, w których liczy się estetyka i funkcjonalność.  

Facebook