Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Płyty betonowe na ścianę

Płyty betonowe na ścianę

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ

W naszej firmie produkujemy płyty z betonu architektonicznego  dla najbardziej wymagających klientów.

Płyty betonowe pozwolą Ci uzyskać nowoczesne, ale przy tym eleganckie wnętrze.

Surowość betonu architektonicznego nie odbierze ciepła pomieszczeniom, dzięki głębi i niejednolitej strukturze.

Płyty betonowe doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju aranżacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, urzędów, przedsiębiorstw czy szkół. To nie tylko piękne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na cieszenie się z doskonałego efektu przez bardzo długi czas. Nasze płyty czyli beton architektoniczny wyróżniają się ukształtowaną strukturą.

Nowoczesne i stylowe płyty betonowe

Płyty z betonu architektonicznego  mogą mieć gładką, średnio albo dużą porowatość. Udało nam się stworzyć idealnie dopracowaną mieszankę, która umożliwia produkcję ponadczasowych, oryginalnych płyt betonowych , które dodatkowo są solidne i wytrzymałe. Jest to zatem inwestycja na długi czas, która na pewno się sprawdzi również w Twoim domu.

Płyty betonowe na ścianę dostępne w naszej ofercie są przygotowywane ze specjalnej mieszanki, która pozwala nam na uzyskanie wyjątkowych efektów. Dzięki tej kombinacji beton architektoniczny wyróżnia się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również trwałością i odpornością na uszkodzenia. Takie rozwiązanie nie wymaga tynkowania, ani malowania, a mimo wszystko będzie się pięknie prezentować w danym wnętrzu przez długi czas. Jest to doskonały sposób na to, żeby przyspieszyć realizację każdego remontu, ponieważ montaż płyt betonowych nie jest skomplikowany i nie zajmuje wiele czasu.

Ściany betonowe w salonie są chętnie stosowanym rozwiązaniem w szczególności w nowoczesnych aranżacjach, m.in. loftowych czy industrialnych. Końcowy efekt, jaki uzyska inwestor zależy od konkretnych płyt betonowych , a także ich struktury czy rozmiarów.

Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy dostęp do zarówno gładkiego, jak i porowatego betonu architektonicznego .

ŚCIANA Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Ściana z betonu architektonicznego to doskonały wybór do salonu, przedpokoju, wiatrołapu czy nawet sypialni. Beton na ścianie będzie się pięknie prezentować w każdym nowoczesnym wnętrzu. To rozwiązanie jest coraz chętniej wykorzystywane również w biurowcach, gdzie liczy się ciekawy, ponadczasowy design, ale również funkcjonalność.

Płyta architektoniczna będzie się pięknie prezentować w salonie, np. na ścianie telewizyjnej. Nasi klienci stawiają również na wyjątkowe rozwiązania w postaci kominków pokrytych betonem architektonicznym.

Ściany betonowe są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają szorowania. Właśnie dlatego coraz chętniej wykorzystuje się to rozwiązanie również w kuchniach, łazienkach oraz na klatkach schodowych.

W naszej firmie stawiamy na solidne i trwałe wykonanie, dlatego podczas produkcji betonu architektonicznego korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Jest to zatem zakup na bardzo długi czas.

Dekoracyjne płyty ścienne z betonu architektonicznego produkujemy w formatach standardowych takich jak; 140 x 70 , 120 x 60 , 100 x 50 , 60x 60 w grubości 2cm lub 1,2cm.

Wykonujemy również beton architektoniczny pod indywidualne wymiary klienta.

Płyty betonowe wykonywane są w czterech wersjach wykończenia; gładkie, mało, średnio i dużo porowate.

Beton architektoniczny dostępny jest w czterech podstawowych kolorach; bielony, szary jasny , szary ciemny, antracyt.

📐 Wytrzymałość i trwałość na lata:

Beton architektoniczny to nie tylko efektowna ozdoba, ale także materiał o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych. Płyty są odporne na uszkodzenia, ścieranie i działanie czasu, dzięki czemu Twój salon będzie zachwycał swoim pięknem przez długie lata. ⏳

Beton Architektoniczny, płyty z betonu, beton dekoracyjny,
Płyty z betonu w kolorze szarym jasnym
🔧 Łatwa instalacja, szybkie efekty:
Dzięki innowacyjnym technologiom, montaż płyt z betonu architektonicznego jest prosty i szybki. W krótkim czasie osiągniesz wspaniałe rezultaty, które odmienią wygląd Twojego salonu. ✨
Nie czekaj! Przełam konwencje i stwórz salon industrialny, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość i styl życia. 💪
📞 Zadzwoń już teraz i odkryj, jak płyty z betonu architektonicznego zmienią Twój salon w przestrzeń pełną niepowtarzalnego uroku! 📞 501 151 296
Facebook