Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Technologia

Technologia
Technologia obróbki betonu architektonicznego

Do tworzenia oryginalnych produktów z betonu architektonicznego używamy specjalnie dedykowanych do tego mieszanek. Są one odpowiednio dopracowane, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktu.

Na co dzień do impregnacji wykorzystujemy sprawdzone metody i preparaty z najwyższej półki, co sprawia, że płyty z betonu architektonicznego można łatwo czyścić. Podczas naszej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi. Przy tym nie wyłączamy kreatywności i pozwalamy naszym klientom na indywidualny dobór wzorów, a także faktur. Co ważne, poszczególne projekty mogą się od siebie bardzo różnić, ponieważ taka jest specyfika betonu architektonicznego.

Dbałość o najdrobniejsze detale w produkcji betonu

Wiemy o tym, że naszym klientom zależy na jak najwyższej jakości wykonania z dbałością o wszystkie, najdrobniejsze szczegóły. Właśnie dlatego nasze produkty z betonu architektonicznego przechodzą kontrolę jakości. Co ważne, cały czas staramy się wprowadzać nowe, coraz to ciekawsze rozwiązania, które sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Idziemy z duchem czasu, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i śledzenia nowości.

Podstawowy wymiar płyt betonowych to 120×60 cm, grubości 20mm.

SBA Design oferuje wykonanie płyt z betonu architektonicznego na indywidualne zamówienie w niestandardowych wymiarach. Produkty na zamówienie wykazują takie same cechy fizyczne, tolerancje wymiarową i parametry techniczne jak płyty podstawowe. Chyba, że zostaną one ustalone indywidualnie z Zamawiającym.

Cechą charakterystyczną Betonu Architektonicznego są przebarwienia, przesmużenia, rozbieżności kolorystyczne. Mogą być również widoczne włókna szklane używane w procesie produkcji – nie jest to wada produktu. Zmienna kolorystyka poszczególnych płyt betonowych wynika ze zmienności składników naturalnych używanych do produkcji. Dodatkowo po zamocowaniu płyt betonowych może nastąpić zmiana tonacji kolorystycznej pod wpływem wysychania.

Płyty z betonu na ścianie w salonie technologia betonu
Facebook