Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Gadżety z betonu architektonicznego

Gadżety z betonu architektonicznego

GADŻETY Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

W naszej ofercie znajdziesz w pełni oryginalne gadżety z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny króluje w polskich domach. Pojawia się na ścianach, elewacjach, tarasach czy ogrodach. Stanowi również modny dodatek, który wyróżnia się ponadczasowym, surowym pięknem w każdej postaci.

Jest to doskonałe uzupełnienie wnętrz urządzonych w nowoczesnym, ale także klasycznym stylu, gdzie domownikom zależy na dodaniu aranżacji odrobiny ciepła. Poszczególne modele różnią się między sobą wielkością, a także kształtem. Wiele z nich jest zupełnie oryginalnych. Mogą mieć gładką, bądź porowatą strukturę. Są nie tylko oryginalne, ale również bardzo funkcjonalne. W naszej ofercie możesz kupić gadżety z betonu w takich kolorach jak bielony, jasny szary, ciemny szary czy antracyt.

Gadżety z betonu architektonicznego to nie tylko piękne ozdobne świeczki betonowe, ale gro innych produktów, które cieszą się powodzeniem wśród naszych klientów.

Z nami możesz stworzyć w pełni oryginalne wnętrze, a pomogą Ci w tym:

  • biurowe kubki i wizytowniki z betonu
  • świeczniki z betonu architektonicznego
  • poduszki oraz podstawki betonowe,
  • misy, ramki i doniczki betonowe z chrobotkiem reniferowym,
  • mydelniczki betonowe,
  • popielniczki betonowe,
  • literki z betonu w różnych wielkościach.

Co ważne do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny i możemy mu zaoferować nowe, ciekawe rozwiązania, które przypadną mu do gustu, tworząc dla niego zupełnie oryginalne, dopasowane do jego potrzeb produkty z betonu .

Facebook