Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Nadruki i stemple na płytach z betonu

Nadruki i stemple na płytach z betonu

NADRUKI I STEMPLE NA PŁYTACH Z BETONU

Nadruki na betonie architektonicznym metodą UV , to sposób na oryginalną aranżację każdego wnętrza. Możemy stworzyć dla Ciebie kolorowy albo czarno-biały wzór na płycie betonowej, który stanie się dekoracją ściany w Twoim domu.

Nadruk na płytach betonowych możesz wybrać indywidualnie, według własnych preferencji. Może to być ulubiona filmowa postać, bohater z bajki, krajobraz czy zabytek z dowolnego miejsca na świecie. Jego wielkość czy nasycenie barw również może być dobrane według Twoich indywidualnych oczekiwań.

Całość będzie się doskonale komponować z każdym wnętrzem, w którym znajdują się płyty betonowe na ścianie

STEMPEL – ODCISK NA BETONIE

Tworzymy nie tylko ponadczasowe nadruki na płytach betonowych , które są trwałe i odporne na uszkodzenia, ale również stemple na betonie .

Ręczna produkcja płyt betonowych pozwala na wykonanie w nich dowolnego odcisku. Z tej możliwości bardzo chętnie korzystają właściciele firm oraz indywidualnych marek, którym zależy na tym, żeby postawić na wyjątkową aranżację w ich przestrzeni biurowej.

Stempel, podobnie jak nadruk, każdy klient może dobrać indywidualnie. Dzięki zastosowaniu i wytłoczeniu odpowiednich form możemy wykonać różnej wielkości i głębokości odciski w płytach betonowych. Mogą to być subtelne wzory tj. kółeczka imitujące otwory montażowe w rogach płyt numer domu czy nazwa ulicy będącej częścią ogrodzenia. Wykonujemy również  bardziej skomplikowane stemple – logo firmy czy grafiki.

Odciski w betonie architektonicznym to oryginalny sposób , aby uczynić beton w swoim otoczeniu jeszcze bardziej wyjątkowym .

Facebook