Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Mała architektura miejska i ogrodowa

Mała architektura miejska i ogrodowa

MAŁA ARCHITEKTURA MIEJSKA I OGRODOWA

Beton architektoniczny sprawdza się również w produkcji ławek, siedzisk, popielnic oraz donic z betonu przeznaczonych do aranżacji przestrzeni publicznej.

Z ogromną uwagą podchodzimy do jakości wykonania , stosując surowce odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Do każdego zapytania staramy się podchodzić indywidualnie , proponując nowoczesne rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni publicznej.

Ławki i siedziska z betonu architektonicznego mogą być połączone z elementami drewnianymi , produkowane są pod wymiar klienta , zgodnie z najnowszymi trendami , zachowując funkcjonalność i komfort w użytkowaniu.

Popielnica z betonu architektonicznego o wymiarach 26cm dł. x 26cm szer. x 80cm wysokość posiada wkład ze stali nierdzewnej wyciągany. Popielnica stojąca wykonana jest z wysokiej klasy betonu architektonicznego i stali. Łączy w sobie design i użyteczność w jednym produkcie ,który znajdzie swoje zastosowanie w kącikach palacza w ogrodach, hotelach, restauracjach czy barach. Solidne wykonanie i waga to zalety popielnicy betonowej , która oprze się warunkom atmosferycznym – opady deszczu, wiatr itp. Możliwość nadruku logo firmy i nadruku papierosa w cenie popielnicy.

Donice z betonu architektonicznego – patrz zakłada donice z betonu.

Elementy małej architektury miejskiej i ogrodowej  poprzez odpowiednią impregnację są odporne na warunki atmosferyczne , typowe dla klimatu umiarkowanego.

Wszytskie elementy betonowe impregnujemy bezbarwnym impregnatem hydrofobowym. Impregnacja zapobiega powstawaniu wilgotnych plam i, przewilgocenia murów, wykwitów soli i wapnia, wyłomów spowodowanych niszczącym działaniem mrozu, rozwoju mchów. Impregnat jest bezbarwny, chroni beton architektoniczny przed utratą kolorów, szybko daje efekt perlenia się wody.

Elementy betonowe można impregnować innymi dostępnymi na rynku środkami do ochrony betonu czy kamienia naturalnego. Przed impregnacją należy przeprowadzić próbę, gdyż każdy środek może wpływać na beton i powodować zmianę jego barwy.

Facebook